Mediálne centrum

Svetová digitálna premiéra nového modelu Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ Meet Mercedes DIGITAL #4 – Nový Mercedes-AMG E 63

Vydané 16. 6. 2020

Štvrtá epizóda spravodajského formátu Meet Mercedes DIGITAL bude venovaná dynamickému predstaveniu nového modelu E63 4MATIC+ (kombinovaná spotreba paliva: 11,9 - 11,6 l / 100 km; kombinované emisie CO2: 273 - 265 g / km)1 na testovacej dráhe testovacieho a technologického centra v Immendingene. Plne prepracovaný sedan a kombi ponúkajú vylepšený zážitok z jazdy s vynoveným dizajnom exteriéru, modernizovaným interiérom s infotainmentom MBUX špecifickým pre AMG, jemne vyladeným podvozkom a optimalizovanou aerodynamikou. „Meet Mercedes DIGITAL # 4 - Nový Mercedes-AMG E 63“ bude vysielaný naživo v špeciály vo štvrtok, 18.6.2020 o 14:00 hod (CEST) na digitálnej platforme Mercedes me media na adrese media.mercedes-benz.com/meetmercedesdigital a neskôr bude k dispozícii ako video na požiadanie.

Drummond Jacoy, riaditeľ vývoja vozidiel Mercedes-AMG, poskytne pohľad do vývoja a procesu cestných testov výkonu a značky športových automobilov z Affalterbachu. Okrem toho bude 18.6.2020 na Mercedes me media k dispozícií na stiahnutie tlačový material s tlačovou správou, obrázkami a videom.

Nová séria Meet Mercedes DIGITAL je inovatívny formát správ na Mercedes me media. Podobne, ako spravodajský program pravidelne predstavuje aktuálnu tému, zobrazuje príbehy a umožňuje odborníkom vyjadriť sa. Hosťované epizódy ponúkajú rozhovory v prostredí štúdia a správy z výrobných závodov alebo testovacích dráh.


1 Údaje sa poskytujú v súlade s nemeckým nariadením „PKW-EnVKV“ a vzťahujú sa iba na nemecký trh. Ďalšie informácie o oficiálnych údajoch o spotrebe paliva a oficiálnych špecifických emisiách CO₂ nových osobných automobilov nájdete v príručke EÚ „Informácie o spotrebe paliva, emisiách CO₂ a spotrebe energie nových automobilov“, ktorá je k dispozícii bezplatne na každom predajnom zastúpení od spoločnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH a na adrese www.dat.de.


Fotografie ku tlačovej správe

Fotografia 1 (1711x1168px, 147.37 kB)

Fotografia 2 (1711x1168px, 145.98 kB)