Mediálne centrum

“Upgrade your comfort zone”: Digitálna svetová premiéra novej Triedy C na Mercedes me media

Vydané 18. 2. 2021

Stuttgart. „Upgrade your comfort zone“ („Vylepšite svoju zónu pohodlia“) - na základe tohto sloganu predstaví Mercedes-Benz v utorok 23. februára 2021 o 14:00 (SEČ) novú Triedu C formou digitálnej svetovej premiéry na platforme Mercedes me media. Markus Schäfer (člen predstavenstva spoločností Daimler AG a Mercedes-Benz AG; zodpovedný za výskum koncernu Daimler a Mercedes-Benz Cars COO), Dirk Fetzer (vedúci produktového manažmentu Triedy C), Belinda Günther (vedúca oddelenia Color & Trim), Georges Massing (vedúci oblasti Digitálne vozidlo a mobilita) a Christian Früh (hlavný inžinier Triedy C) v krátkych správach predstavia najdôležitejšie prvky vozidla. Digitálnu svetovú premiéru novej Triedy C možno sledovať naživo na https://media.mercedes-benz.com/c-class. Následne bude záznam k dispozícii ako video na požiadanie.

Popri digitálnej svetovej premiére novej Triedy C, získajú zástupcovia médií na platforme Mercedes me media podrobné informácie a služby. Okrem originálneho znenia v anglickom jazyku sú k dispozícii na čítanie a stiahnutie aj prepisy v celkovo deviatich jazykoch. Okrem toho sú k dispozícii rozsiahle tlačové materiály ako videá, grafiky, tlačové správy a fotografie. V rámci digitálnej svetovej premiéry je aj možnosť virtuálnej diskusie s odborníkmi z Mercedes-Benz.

Značka Mercedes-Benz sa s novou Triedou C vydáva do efektívnejšieho a ešte digitálnejšieho sveta a vytvára všestrannú komfortnú zónu budúcnosti - útočisko, ktoré kombinuje zjavné protiklady ako športovosť a komfort s efektívnosťou, emóciou a inteligenciou, a definuje tak moderný luxus. Ako prvý konštrukčný rad výrobcu je nová modelová generácia plne elektrifikovaná. Ďalšou novinkou je, že po novej Triede S dostáva aj nová Trieda C druhú generáciu MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Vďaka tomu je interiér ešte digitálnejší a inteligentnejší.


Fotografie ku tlačovej správe

Fotografia 1 (4961x3101px, 637.49 kB)

Fotografia 2 (3600x2249px, 1.46 MB)

Fotografia 3 (3600x2025px, 2.11 MB)